info@yolmakina.com

0242 290 30 90 (pbx)

english

türkçe

YASAL BİLGİLER

 

Fikri mülkiyet hakkı

 

 

Telif hakkı ve/veya Çizim ve Modeller üzerindeki Haklar

 

Bu site, Yol Makina tarafından hazırlanmış olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun (“5846 sayılı Kanun”) 1b. maddesinin g bendi uyarınca eser statüsünde olup devamı maddelerince koruma altına alınmıştır.

 

Sitede yer alan fotoğraflar, metinler, sloganlar, çizimler, resimler ve bütün çalışmalar Yol Makinanın veya 5846 sayılı kanununun 52. maddesi uyarınca Yol Makinanın kullanmalarına izin verdiği üçüncü sahışların mülkiyetindedir.

 

Söz konusu sitenin ve kapsamındaki çalışmaların bir kağıt veya bilgisayar ortamında çoğaltılması ancak her türlü reklam ve/veya pazarlama ve/veya bilgilendirme amaçları olmadan tamamen kişisel bir kullanıma yönelik olması halinde ve 5846 sayılı kanunun 15, 22 ve 38. maddelerinde yer alan düzenlemelere uygun olmaları koşuluyla izin verilmektedir.

Yukarıdaki hükümlerin haricinde, sitenin bir kısmının veya tamamının veya farklı çalışmaların bir kısmının veya tamamının Yol Makinanın önceden izini alinmadan herhangi bir yolla veya herhangi bir kaynakla çoğaltılması, tanıtılması, kullanılması veya değiştirilmesi kesinlikle yasaktır ve 5846 sayılı Kanununun 71. maddesi uyarınca bu kişiler hakkında açılan ceza davaları sonucu haklarında bir yıldan beş yıla kadar hapis veya adli ceza para cezasına hükmolunur. 6098 sayılı Türk Borçlar Kanununun 49. maddesi hükümleri saklıdır.

 

Marka hakları

 

Sitede birçok markanın adı geçmektedir; bunlar genel olarak baş harfleri büyük yazılarak belirtilmişlerdir. Bunlar Yol Makina tarafından gerek sahiplerinin izni alınarak gerekse Yol Makina tarafından sunulan ürün veya hizmetlerin basit bir bilgisi olarak kullanılmışlardır.

Bu markaların Yol Makinanın veya sahiplerinin önceden izni olmaksızın çoğaltılması, taklit edilmesi, kullanılması veya başka şekilde isimlendirilmesi, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname’nin 61.maddesi ve devamı hükümleri uyarınca çeşitli hapis ve para cezaları yaptırımlarının uygulanmasını doğurur.

 

Hizmetler hakkında bilgiler

 

 

Bu ekranlar, Yol Makina ürün ve hizmetlerinin genel bir sunumunu oluşturmaktadır.

 

Yol Makina bu İnternet sitesi üzerinde bulunan bilgileri, hiçbir yazılı bildirim gerektirmeden, sitenin interaktifliği dikkate alındığında Yol Makina veya çalışanlarına hiçbir sorumluluk yüklemeden istediği an değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Kişisel veriler ve diğer veriler

 

 

Bu siteyi kimliğinizi açıklamadan veya sizinle ilgili hiçbir bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz.

 

Bize ileteceğiniz bilgilerin gizli olmadıkları var sayılacaktır ve Yol Makina ve pazarlama ağımızın üyeleri tarafından serbestçe kullanılabilecek ve dağıtılabilecektir.

 

Kişisel veriler

 

Şeffaflık ve haklarınızın korunması kaygısıyla, Yol Makina site üzerinde yer alan formları doldurarak ve göndererek bize ilettiğiniz bilgilerin haricinde, kişisel olarak tanımlanmanızı sağlayacak bilgileri paylaşmayacaktır.

Sizinle ilgili olarak toplanan bilgiler, bilgi alma taleplerinize cevap vermek, istediğiniz randevuları vermek,...vs. için gereklidir. Bu bilgiler, anket, analiz, ticari işlemler ve pazarlama işlemleri amacıyla sadece Yol Makina ve pazarlama ağımızın üyelerine yöneliktir.

Toplanan bilgiler ile ilgili olarak kısmı bile olsa Yol Makina veya pazarlama ağımızın üyelerinin önceden ve yazılı izni olmaksızın hiçbir ticari işlem uygulanamayacaktır. Bu bilgiler gizlidir ve Yol Makina ve pazarlama ağımızın üyeleri tarafından saklanmaktadır.

Bizimle posta yoluyla irtibat kurarak sizinle ilgili verilere erişme ve bunları düzeltme hakkınız bulunmaktadır:

 

Yol Makina Ltd. Şti.

Antalya OSB 3.Kısım 35.Cad. No:11 07190 Döşemealtı ANTALYA

 

Çerezler

 

Sitemizi ziyaretiniz esnasında bilgisayarınıza hiçbir çerez yerleştirilmemektedir.

 

Referans bağlantıları

 

Siteye yönelik bir referans bağlantısının yerleştirilmesi için Yol Makinanın önceden yazılı izni gerekmektedir. Sitemize yönelik bir referans bağlantısı yerleştirmek istiyorsanız, bağlantı tanımlaması olmadan erişilebilir irtibat formumuz aracılığıyla site sorumlusu ile irtibat kurmanız gerekmektedir

 

Yol Makina, siteden bir referans bağlantısı yapılan sitelerin kullanılmasından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve bu siteler üzerinde veya bu sitelerde kullanılabilecek içerik, ürünler, hizmetler, vs. ile ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmez.

 

Sorumluluk sınırlaması

 

Kullanıcı siteyi sadece kendi sorumluluğunda kullanmaktadır. Hiçbir durumda, kullanıcının bu siteyi veya bu siteye bağlı diğer tüm siteleri kullanması veya erişimi sebebiyle oluşacak doğrudan veya dolaylı hasarlardan ve özellikle maddi zarar, veri veya program kaybı, finansal zararlardan Yol Makina sorumlu tutulamaz. Site içeriği herhangi türde hiçbir garanti olmaksızın sunulmaktadır.

 

Uygulanabilir hukuk

 

İşbu Genel Koşullar Türk iç hukukuna tabidir. Genel Koşulların dili Türkçe dilidir. Anlaşmazlık olması durumunda, Antalya mahkemeleri yetkili olacaktır.

 

Siteye Türkçe dışında diller konuşan diğer kullanıcıların da girmesine rağmen bu site ve içeriğinin tamamı Türkiye'de uygulanan kurallara uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca İnternet sitesinin Türkçe versiyonunda verilen bilgiler ile diğer herhangi bir dilde verilen bilgiler arasında uyumsuzluk olması durumunda, İnternet sitesinin Türkçe versiyonunda verilen bilgiler geçerli olacaktır.

 

Genel koşulların güncellenmesi

 

Yol Makina siteye erişimi ve Genel Koşulları her an değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu değişiklikler ve güncelleme, yürürlükteki Genel Koşulları kontrol etmek için kullanıcının bu bölüme düzenli olarak başvurması gerekmektedir.

YOL MAKİNA

 

 

İLETİŞİMDE KALIN

_____________

 

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi

3.Kısım 35.Cadde No:11

07190 Döşemealtı Antalya Türkiye

 

 

Telefon: 0 242 290 30 90 (pbx)

E-Posta: info@yolmakina.com

Websitesi: www.yolmakina.com

 

 

© Copyright MMXVIII, Yol Makina

Yeniliklerden ilk önce haberdar olmak için e-posta listemize katılın

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Yasal Bilgiler