info@yolmakina.com

0242 290 30 90 (pbx)

english

türkçe

MARKALARIMIZ

NE YAPIYORUZ

Yol Makina çatısı altında buluşturduğumuz markalarımız

 

SIGNUM

SWEDOX

CEO Mühendislik ve Danışmanlık

Yol Çizgi Makinaları ve Ekipmanları imalatımızı marka tescilli SIGNUM markamız ile yapmaktayız. SIGNUM Yol Çizgi Makinalarını, Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde 6269 m2 toplam alan üzerine kurulu 1693 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda; şehir içi, şehirlerarası yolların yatay trafik işaretlenmesi, havaalanı ve hava meydanlarının pist, apron ve taksi yollarının işaretlenmesi amacıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak üretmekteyiz. Makinalarımızı müşterilerimizin farklı istekleri doğrultusunda ve sürekli iyileştirme anlayışı içerisinde gelişen teknoloji paralelinde geliştirmeye de devam etmekteyiz.

Yüksek aşınma ve darbe dayanımı gerektiren uygulamalar için üretilmiştir. Sıcak haddelenmiş plaka ve profiller halinde üretilen Bor Alaşımlı Çeliğin ısıl işlemle sertleştirilmesi sonucu elde edilir. İş Makinalarında kullanılan Ağız ve Aşınma Bıçakları gibi özel profillerde sıcak haddelenerek üretilmesinden ve tekrar herhangi bir mekanik formasyon gerektirmemesinden dolayı üstün mekanik özelliklerini daima korur, işçilik maliyetlerini en aza indirir. Kimyasal yapısındaki Bor alaşımı sayesinde, uygulandığı alanlarda istenen en yüksek aşınma dayanımına ve 500 HBW sertliğe sahiptir.

Cumhur Erdal Özyolcu'nun sektördeki elli yılı aşkın tecrübesi ile karayolları yatay ve düşey işaretleme hizmetleri konusunda uygulama, projelendirme ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Borum Industri A/S

Kamber SA

PEEL JET

Borum Industri A/S tarafından Danimarka'da üretilen; Termoplastik Sprey olmak üzere bir çok farklı özellikte Yol Çizgi Makinaları ile Termoplastik Ön Isıtıcılar, Termoplastik Boya Pompa ve tabancaları gibi bir çok Yatay İşaretleme Teknolojisini Türkiye'de temsil ediyoruz.

Yüksek kalite, üretim hassasiyeti ve çalışma performansı ile tanınan Kamber SA'nın İsviçre'de ürettiği yol çizgi uygulamaları için özel boya ve cam küreciği tabancaları ile hizmetinizdeyiz.

Karayollarındaki yol çizgi silme ihtiyaçları için geliştirilen PeelJet® yüksek basınçlı su jeti makinalarını, Türkiye'de temsil ediyoruz.

TRACK JET

ZF

Havalimanı pistleri ve diğer yüzeyler üzerinde kauçuk ve boya izi çıkarma için kullanılan ve dünya çapında uluslararası havaalanlarında standart olarak kabul edilen TrackJet® sistemini, Türkiye'de temsil ediyoruz.

ZF Türk A.Ş.'nin Türkiye pazarına sunduğu, Dünya'nın en büyük Otomotiv üreticilerinden biri olan ZF Freidrichshafen AG'nin Kamyon, Otobüs, Beton Transmikserleri ve İş Makinaları için ürettiği Güç Aktarma Organları ve Orijinal Yedek Parçalarının Yetkili Satıcısıdır.

YOL MAKİNA

 

 

İLETİŞİMDE KALIN

_____________

 

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi

3.Kısım 35.Cadde No:11

07190 Döşemealtı Antalya Türkiye

 

 

Telefon: 0 242 290 30 90 (pbx)

E-Posta: info@yolmakina.com

Websitesi: www.yolmakina.com

 

 

© Copyright MMXVIII, Yol Makina

Yeniliklerden ilk önce haberdar olmak için e-posta listemize katılın

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Yasal Bilgiler